Snili jste někdy o dokonale čisté kosmetice?

Omlazující péče o pleť

Úvod Proti stárnutí pleti

Anti-age řada Dermatherm dokáže velmi účinně eliminovat příznaky přirozeného stárnutí pleti. Rozhodujícím faktorem kvality produktů nejsou plané reklamní sliby, ani nablýskané obaly, ale výhradně účinné aktivní látky. Produkty Dermatherm v této kategorii jsou díky vysokému obsahu organických látkek a termální vody tou nejlepší volbou pro péči o zralou pleť. 

  

I tato kategorie se může pochlubit umístěním svých výrobků na předních příčkách v nezávislém hodnocení respektované francouzské organizace Observatoire des cosmétiques: V konkurenci několika desítek výrobků se liftingové sérum PURSERUM umístilo na 1. místě, krém proti vráskám PURVITAL obsadil 2. místo. Více informací o umístění jednotlivých výrobků naleznete zde. 

  

Jaké výrobky na zralou pleť použít? 

  

PURSERUM - Jemný gel určený k oživení pleti. Pleť vyhladí, zbaví nedokonalostí, napne a zlepší její barvu. Lze doporučit před použitím přípravku PURVITAL nebo některého z hydratačních krémů. 

PURVITAL - Jemný bílý krém určený k hydrataci zralé pleti. Bylinné extrakty, vysoký obsah kyseliny hyaluronové a sirnatá termální voda jsou špičkovými přísadami zaručujícími vynikající kvalitu produktu. 

PURLISS - Jemný krém speciálně určený pro citlivou a namáhanou pleť v oblasti očního okolí. Spolehlivě pomáhá okysličovat kožní tkáň.

Výrobce  
Zobrazené produkty 1 - 3 z celkových 3
Na stranu: produktů.
Copyright 2013 - 2022 © www.dermatherm.cz