Snili jste někdy o dokonale čisté kosmetice?

Čištění pleti s organickou kosmetikou Dermatherm - přesvědčte se o její mimořádné kvalitě !

Úvod Čištění pleti

Čištění pleti je prvním, nejzákladnějším a absolutně nezbytným kosmetickým úkonem. Bez prvotního vyčištění obličeje neproniknou účinné látky výživných a hydratačních krémů do pokožky.


Lámete si hlavu nad tím, jak správně vyčistit pleť tak, abyste měli záruku, že jste jí poskytli tu nejlepší možnou péči? Vyzkoušejte špičkovou biokosmetiku Dermatherm. Důkazem mimořádné kvality této francouzské značky jsou získaná ocenění v zemi jejího původu. Celkem 11 z 18 výrobků zvítězilo v nezávislém hodnocení respektované kosmetické organizace Observatoire des cosmétiques.


Při výběru produktu je velmi důležité zohlednit váš typ pleti. Pro čištění mastné pleti a ucpaných pórů je nutné použít jiný přípravek než pro péči o normální či suchou pleť. Složení čistících přípravků Dermatherm je velmi pestré, všechny však mají společný základ, a to termální vodu s vysokým obsahem síry a minerálů, které chrání přirozené pH pleti. 

  

Všechny výrobky jsou hypoalergenní. Spektrum použití na různé typy pleti je široké - hodí se na péči o pleť, která netoleruje mýdla, silně přecitlivělou pokožku po dermatologické léčbě anebo pleť zasaženou akné či atopickým ekzémem. 

  

Jak správně vyčistit pleť - jaké výrobky použít? 

  

PURCLEAR - čirý pěnivý gel bez obsahu mýdla a alkoholu, určený k odstranění nahromaděných nečistot u normální až suché pleti

PURNET - je jasná volba č. 1 na vyčištění smíšené či mastné pleti, skvěle pomáhá při čištění černých teček na obličeji a eliminaci přebytečného kožního mazu. 

PURDEMAQ - odličovací mléko je skvělým produktem na odlíčení make-upu z velmi citlivé pleti se sklonem k podráždění, např. v důsledku špatných reakcí na problematické složky klasické kosmetiky (konzervační látky, esenciální oleje apod.)

PURLOTION - univerzální pleťové tonikum, vhodné k použití např. na celkové dočištění pleti po použití odličovacího mléka PURDEMAQ a nebo na rychlé vyčištění obličeje v průběhu dne pomocí vatových tampónků.

Výrobce  
Copyright 2013 - 2022 © www.dermatherm.cz