Snili jste někdy o dokonale čisté kosmetice?

Hydratační krémy Dermatherm - 2 vítězství v kosmetických testech v konkurenci 79 značek

Úvod Výživa a hydratace

Hydratační krémy Dermatherm se mohou pochlubit vítězstvím v nezávislých kosmetických testech respektované francouzské organizace Observatoire des cosmétiques. Krém PURCALM určený na normální a suchou pleť se umístil na prvním místě v kategorii Denní a noční krém pro normální a suchou pleť v konkurenci 81 výrobků od 46 různých značek. Zmatňující fluid PURMAT zase zvítězil v kategorii Krém na mastnou pleť v konkurenci 42 výrobků od 33 různých značek.


Kvalitní hydratace je jednou z nejzákladnějších potřeb každé pleti. Nejinak je tomu i u produktů této značky. Společnými jmenovateli mimořádné kvality hydratačních krémů jsou:


* termální voda s nejvyšším obsahem síry v Evropě z pramenů Fumades-les-Bains v jižní Francii

* zcela unikátní a patentovaný způsob výroby pomocí metody UHT a speciálních vzduchotěsných balení, které zajišťují sterilní čistotu všech výrobků.

  

Suchá pleť potřebuje především 2 důležité látky: vodu a tuk. Při jejich nedostatku pleť ztrácí své přirozené vlastnosti a rychleji stárne. Produkty Dermatherm určené k péči o suchou pleť obsahují účinné složky, které se starají o dlouhodobou hydrataci pleti a také přísady, které ji promašťují a navrací jí tak původní vláčnost a pružnost. 

   

Mastná pleť potřebuje důkladně vyčistit a regulovat tvorbu přebytečného kožního mazu. To ovšem neznamená, že není potřeba ji dostatečně hydratovat. I mastná pleť může být dehydrovaná, např. důsledkem nedostatku vody.  

  

Jakými přípravky nejlépe hydratovat pleť? 

 

PURCALM - Lehký hydratační krém pro normální suchou pleť. Ideální použití po předchozím čištění pleti. 

PURAQUA - Hydratační krém pro velmi suchou pleť. Oproti krému PURCALM je o něco mastnější, ideální je použití na noc nebo při nepříznivých klimatických podmínkách (teplo, mráz, apod.) 

PURMASQUE - Univerzální hydratační a vyživující přípravek pro všechny typy pleti. Použití je individuální: lze použít cíleně pro zajištění dlouhodobé hydratace u suché pleti (2 - 4 x týdně) ale i výživu mastnější pleti (1x týdně). 

PURMAT - Zmatňující fluid na mastnou pleť pro každodenní použití. Ideální použití po předchozím vyčištění pleti. Stahuje póry, zmatňuje pleť a reguluje produkci kožního mazu. 

PURPROTECT - Tělový balzám určený k hloubkové a dlouhodobé hydrataci normální a suché pokožky těla. Spolehlivě hydratuje i extrémně citlivou pleť, včetně pleti zasažené atopickým ekzémem.

Výrobce  
Copyright 2013 - 2022 © www.dermatherm.cz