Snili jste někdy o dokonale čisté kosmetice?

Opalovací krémy Dermatherm - výjimečné složení a účinky

Úvod Opalování

Krémy na opalování jsou výkladní skříní značky Dermatherm. Jedná se totiž o jedny z nejkvalitnějších opalovacích opalovacích produktů na světě. Toto tvrzení není laciným marketingovým prohlášením, ale skutečností potvrzenou umístěním dvou opalovacích přípravků Dermatherm v testech francouzské nezávislé organizace Observatoire des cosmétiques.

 


Výrobek PURSUN SPF 30 na obličej a tělo se umístil na 2. místě v kategorii Opalovací krémy a mléka. Překonán byl pouze dalším z výrobků stejné řady - opalovacím krémem na obličej PURSUN SPF50+Ocenění byla získána v konkurenci 138 výrobků od 31 různých značek. Nutno podotknout, že z celkového množství testovaných přípravků byly na základě velmi přísných kritérií spotřebitelům doporučeny pouze 4 opalovací krémy.

 

 

Dermatherm nezapomíná ani na případné ošetření spálené kůže. K tomuto účelu je určen mimořádný produkt PURCARE S.O.S. gel s vysokým obsahem termální vody a medu z Provence.


Jaký přípravek k opalování zvolit?


PURSUN SPF 30 - Univerzální, voděodolný opalovací krém na obličej a tělo. Má velmi jemnou konzistenci, je zcela neutrální vůně. Krém se velmi snadno roztírá a rychle vstřebává do kůže.

PURSUN SPF 50+ - Opalovací krém na obličej. Má o něco jemnější konzistenci, vyšší ochranný faktor zároveň lépe ochrání citlivou pleť obličeje. Ani silnější vrstva na obličeji nezanáší póry.

PURCARE S.O.S. gel - Jemný gel s vysokým obsahem medu je neocenitelným pomocníkem při spálení kůže v důsledku nadměrného slunečního záření. Hodí se také ke korekcím silně podrážděné pleti, např. vyrážek a k ošetření drobných poranění, např. oděrků, škrábnutí, popálení od sporáku apod.

Výrobce  
Copyright 2013 - 2022 © www.dermatherm.cz