Snili jste někdy o dokonale čisté kosmetice?

Trápí vás suchá pleť ? Už nemusí, biokosmetiku Dermatherm si zamilujete!

Úvod Normální až suchá pleť

Stejně jako další přípravky Dermatherm se i řada pro normální a suchou pleť pyšní oceněním nejlepší francouzská kosmetika na základě nezávislých testů v několika kategoriích (viz výsledky testů). Produkty Dermatherm přináší pleti tu nejlepší péči, díky které zapomene na podřadné chemické náhražky obsažené ve spoustě běžně dostupné kosmetiky.

  

Řada Dermatherm pro normální a suchou pleť je v několika ohledech naprosto výjimečná: 

  

Obyčejná voda vysušuje, a proto je v biokosmetice Dermatherm nahrazena termální vodou z pramenů Fumades-les-Bains, která obsahuje nejvyšší množství síry v Evropě. Díky tomu nevysušuje pleť a zároveň s pomocí obsažených minerálů zajišťuje obnovu a regeneraci pleti. 

 

Přípravky neobsahují esenciální oleje, sloužící jako alternativa konzervační látek, protože mohou vyvolat podráždění a alergické reakce. Díky unikátní výrobní metodě UHT, zaručující dokonalou sterilní čistotu, se Dermatherm obejde i bez esenciálních olejů. 


O výjimečné kvalitě svědčí již zmiňované ocenění francouzské nezávislé organizace Observaotire des Cosmétiques: Dermatherm se stal ve Francii vítězem v 11 z 18 testovaných kategorií různých značek (více informací o umístění jednotlivých výrobků naleznete zde) a je rovněž doporučován Francouzskou lékařskou akademií k péči o suchou i jinak citlivou pleť. 

  

Jakou kosmetiku na suchou pleť použít? 

  

PURCLEAR - Extrémně jemný čistící gel bez obsahu mýdla, zato s vysokým obsahem termální vody, skvěle vyčistí i tu nejcitlivější pleť, včetně pleti atopické.

PURCALM - Hydratační krém na normální a suchou pleť obličeje. Pokud není vaše pleť extrémně vyprahlá, ale občas vás trápí sušší místa, je pro vás tento krém ideálním přípravkem.

PURAQUA - Přípravek na hydrataci velmi suché pleti obličeje a těla. Oproti krému PURCALM je více mastnější, má o něco delší účinek a hodí se na hydrataci pleti  v náročných klimatických podmínkách, především při extrémně vysokých i nízkých teplotách, kdy pleť dostává hodně zabrat.

PURMASQUE - Hydratační maska s medem ve formě lehkého gelu je skvělým pomocníkem velmi suché pleti. Po nanesení na pleť nemá okamžitý efekt, ale slouží k její dlouhodobé výživě. Doporučené je použití 2x - 4x týdně v závislosti na stavu pleti.

PURPROTECT - Tělový balzám určený k hydrataci velmi suché pokožky těla, včetně pokožky atopické. Skvěle ji vyživuje a zjemňuje a chrání před působením externích vlivů, např. velkých teplotních výkyvů.

Výrobce  
Copyright 2013 - 2022 © www.dermatherm.cz