Snili jste někdy o dokonale čisté kosmetice?

Špičkové produkty na smíšenou a mastnou pleť - chlouba značky Dermatherm

Úvod Smíšená a mastná pleť

Pokud vás trápí mastná pleť a rozšířené póry, případně nevíte, jak se zbavit černých teček na nose i dalších částech obličeje, máme pro vás jednu povzbudivou zprávu. Volbou jedinečné biokosmetiky Dermatherm se můžete s mnoha zmíněnými problémy nadobro rozloučit. Mnoho kosmetických značek se prezentuje líbivými hesly. Se špičkovými přípravky Dermatherm dostávate záruku, že slibované účinky také splní. To je také jeden z důvodů, proč se tato značka stala ve Francii, zemi svého původu, vítězem nezávislých kosmetických testů.


Za mastnou, neustále se lesknoucí pleť může především genetika. Dokonalá kosmetická péče však dokáže velké věci. Unikátní složení řady Dermatherm pro smíšenou a mastnou pleť dokáže velmi účinně eliminovat nepříjemnosti související se zděděnými genetickými predispozicemi. 

  

Přípravky nejsou agresivní: Neobsahují mýdlo ani alkohol, který v konečném důsledku způsobuje ještě větší produkci kožního mazu. Zato však mají vysoký podíl bohaté termální vody s vysokým obsahem síry a květové vody z rmence římského, který pleť zbavuje lesku, zmenšuje a zjemňuje rozšířené póry a snižuje náchylnost k tvorbě akné. 

  

Příčinou mnoha nepříjemností u mastné pleti bývá také nedostatečná hydratace. I mastná pleť může být vysušená a brání se např. formou zvýšené produkce kožního mazu. Dermatherm proto nabízí výjimečnou péči o mastnou pleť také ve formě lehkých hydratačních přípravků speciálně vyvinutých pro smíšenou a mastnou pleť. Skvělou vizitkou této řady jsou získaná ocenění v podobě 1. místa u produktů PURNET a PURMAT v testech francouzské nezávislé organizace Observatoire des Cosmétiques. Více informací o umístění jednotlivých výrobků naleznete naleznete zde. 

  

Jaké výrobky použít na smíšenou a mastnou pleť? 

  

PURNET - Čirý pěnivý gel bez obsahu mýdla, pěnivost zaručují výhradně rostlinné extrakty. Pleť obličeje skvěle vyčistí a zbaví mastnoty. Čištění pleti tímto přípravkem je základní péčí, která výrazně eliminuje černé tečky na nose i jiných částech obličeje.

PURMAT - Velmi jemný zmatňující fluid určený k regulaci kožního mazu. Pleti navrací optimální barvu a zabraňuje lesku. 

PURMASQUE - Hydratační maska s medem je určena k dlouhodobé hydrataci a výživě pleti. Každý typ pleti hydrataci potřebuje, u smíšené a mastné pleti doporučeno použití 1x - 2x týdně.

PURCALM - Lehký hydratační krém, primárně určený na normální až sušší pleť. Přesto lze doporučit použití malého množství tohoto přípravku jednou denně i na mastnou pleť, např. po sprchování. Na rozdíl od zmatňujícího fluidu PURMAT tento krém pleť o něco více hydratuje, ale zároveň nestahuje póry.

Výrobce  
Copyright 2013 - 2022 © www.dermatherm.cz