Snili jste někdy o dokonale čisté kosmetice?

Přírodní kosmetika bez konzervantů - metoda UHT

Úvod Metoda UHT

Snili jste někdy o dokonale čisté a přírodní kosmetice?

Žádné konzervanty:  

Klasická kosmetika obsahuje konzervační látky z důvodu ochrany před bakteriemi a viry. Konzervanty však bývají častou příčinou podráždění pleti a alergických reakcí. Bio kosmetika Dermatherm žádné konzervanty neobsahuje. Při výrobě se používá tzv. metoda UHT, která se běžněji používá spíše v potravinářství.


Spočívá v krátkodobém zahřátí všech látek ultravysokou teplotou a jejich opětovném zchlazení. Všechny nežádoucí mikroorganismy jsou zničeny a nijak se nemohou šířit. Nejedná se o pouhou pasteraci, ale dokonalou sterilaci, protože nepřežijí žádné bakterie. Kvalita a účinnost všech složek je plně zachována. Laboratoires DERMATHERM SARL jsou držiteli ochranné známky BIO-UHT.

Na obalu záleží:

Obaly DERMATHERM byly zvoleny tak, aby byl přípravek maximálně chráněn. Jsou neprůhledné, vybavené dávkovacím čerpadlem bez hnacího plynu a bez přívodu vzduchu při otevření. Maximální bezpečnost je zajištěna přidáním antimikrobiální zátky.

 

Výroba pod dohledem:  

Přísné podmínky mikrobiologické čistoty jsou sledovány v dokonale sterilním prostředí nově zbudovaného výrobního zařízení. Vzduchotěsné balení zajišťuje kvalitu a optimální bezpečnost všech našich výrobků. 

 

Snímky pochází z Lussanu, místa, kde se Dermatherm vyrábí.

 

  

Copyright 2013 - 2022 © www.dermatherm.cz